Wymarzona bombka – konkurs plastyczny.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to szczególny okres, gdy wyzwala się w nas energia twórcza. Nie tylko dorośli, ale także dzieci z największą przyjemnością tworzą to, co tak bardzo je cieszy i pobudza wyobraźnię. Zapewne dlatego, że z niecierpliwością czekają na Mikołaja i oczywiście mieniącą się od błyskotek choinkę, którą zdobią m.in. kolorowe bombki.

Uczniowie klas I-III mieli możliwość wykonania swojej Wymarzonej bombki dowolną techniką na konkursie plastycznym, jaki odbył się w naszej szkole 9.12.2022 r. zorganizowanym przez naucz. T. Siewruk.

Liczna grupa uczniów, bo aż 30 osób, tworzyła dzieło inspirowane treścią świąt. W skupieniu, a nawet zamyśleniu wycinała, wydzierała, lepiła, przyklejała samodzielnie elementy zdobiące wytwory pracy. Z każdą chwilą bombka stawała się doskonalsza, pełna pomysłowości, kreatywności i nabierała indywidualnego charakteru. Na koniec już tylko kosmetyka pracy, aby była tą wymarzoną, niepowtarzalną i wyjątkową. I tak też się stało, dlatego jurorzy mieli niełatwe zadanie do wykonania.

Dzisiaj bombki jak marzenie zdobią korytarz i podziwiane są przez rówieśników.
W efekcie:
Klasy pierwsze:
I miejsce Alex Wolak kl. Ib
II miejsce Oliwia Toporska kl. Ib
III miejsce Kornelia Solf kl. Ib
wyróżnienie: Kornelia Cebula kl. Ib, Kasia Kruk kl. Ib, Mikołaj Pielasa kl. Ia

Klasy drugie:
I miejsce Weronika Ratajczak kl. IIa
II miejsce Karina Melerowicz kl. IIa
III miejsce Zofia Ławrzyniak kl. IIb
wyróżnienie: Ala Uścińska kl. IIa, Anastazja Kamińska kl. IIb, Wojtek Grębowski kl. IIb

Klasy trzecie: