KONCERT W SZKOLE MUZYCZNEJ

Musisz wziąć głęboki oddech. I pozwól muzyce płynąć przez ciebie. Rozkoszuj się tym, pozwól sobie na podziw. Kiedy grasz, pozwól muzyce złamać serce swoim pięknem. – Kelly White

21 kwietnia, na zaproszenie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. K. Serockiego w Gubinie, uczniowie klas Ia, Ib, IIIa i IVa, mieli okazję wziąć udział w przepięknym koncercie.
Młodzi muzycy dali popis umiejętności gry na fortepianie, gitarze, klarnecie, flecie poprzecznym, akordeonie i skrzypcach.
Utwory grane były solo i z towarzyszeniem fortepianu.

Nasi uczniowie mieli doskonałą  okazję zobaczyć instrumenty, jak również posłuchać ich barwy, dźwięków.
Wszystkie dzieci w skupieniu i z wielkim zainteresowaniem słuchały także wiadomości o instrumentach, które  przekazywał nauczyciel zajęć teoretycznych pani Małgorzata Góralczyk.

Serdecznie dziękujemy za możliwość doświadczenia piękna muzyki klasycznej i rozrywkowej!

Jesteśmy tym bardziej wdzięczni, ponieważ znaczne grono osób dziś występujących (Zofia Karasińska – gitara, Zuzanna Onoszko – gitara, Tola Kolanko – flet poprzeczny, Amelia i Gabriela Lisiak – klarnet, Zuzanna Zajkowska – fortepian) to również uczniowie naszej szkoły. Słuchając ich rozpierała nas duma.
Bardzo nam się podobało i oczywiście deklarujemy chęć udziału
w następnym koncercie 🙂

Nutka Żel Antybakteryjny Do Rąk 100Ml - Opinie i ceny na Ceneo.pl