Podwójny sukces naszych sportowców.

IMG_7790Dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły w minioną sobotę ( 18 maja) w pięknym stylu wywalczyli medale Mistrzostw Wojewodztwa Lubuskiego w  sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczęta stanęły na najwyższym podium otrzymując złote medale, chłopcy wywalczyli srebrne. Przy niezbyt sprzyjającej pogodzie i padającym deszczu każda z 10 zawodniczek musiała przebiec około 850 m, troszkę dalej, bo około 1100 m, biegli chłopcy. Wysiłek oraz głośny doping Pana i Pani Dyrektor pomogły przezwyciężyć zmęczenie i odnieść sukces. Oczywiście, aby startować w finale, dziewczęta i chłopcy musieli wygrać zawody powiatowe, co zrobili w porywający sposób nie dając żadnych szans innym szkołom w powiecie.
Składy zespołów: Ciszewska Weronika, Eret Roksana, Maksymowicz Klaudia, Ratajczak Wiktoria, Podgórska Agata, Szmigiel Aleksandra, Ostrowska Julia, Janicka Nikola, Kowalska Patrycja, Sikorska Adrianna, Żółkiewska Alicja.
chłopcy: Supeł Jakub, Ziółkowski Grzegorz, Ziółkowski Krzysztof, Bojarojć Igor, Kuta Daniel, Stawiński Mateusz, Gasiewicz Jakub, Liczbański Maciej, Bukowiecki Mateusz, Marchlewski Patryk, Astramowicz Dominik.