Dzienne archiwum: 19 grudnia 2023

Dziękujemy :)

…Tylu ludzi jest na świecie, tyle istnień potrzebujących pomocy…i tyle samo różnych historii, które wypełniają ich troski i potrzebują wysłuchania. Tak niewiele potrzeba, żeby kogoś uszczęśliwić, uświadomić go o jego człowieczeństwie, ważności i roli w świecie. A jednak i moje życie jest krótkie  i ulotne. Nie dałbym rady (sam) pomóc innym ludziom …D. Okoń

Dlatego dziękujemy Wam Drodzy Uczniowie i Kochani Rodzice, że jesteście cichymi Aniołami, wspierającymi nasze działania na rzecz pomocy potrzebującym.

To dzięki Wam mogliśmy wywołać uśmiech na twarzach dzieci przewlekle chorych, które codziennie doświadczających bólu i cierpienia. Z pomocą Waszych darów chociaż jeden dzień był dla nich radosny, bez lęku o to, co przyniesie kolejny dzień..

W imieniu Organizatorów Zbiórki, Personelu Przylądka Nadziei, a przede wszystkim w imieniu Dzieci serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim Darczyńcom. Jak zawsze nie zawiedliście. Jesteście CUDOWNI.

Wycieczka do kina.

W piątek, 15 grudnia, klasy Ia, Ib i IIb pojechały do kina. Dzieci oglądały Życzenie – animowaną komedię muzyczną.

Uczniowie wraz z główną bohaterką przenieśli się  do magicznego królestwa Rosas.
Tam Asha wypowiedziała życzenie tak potężne, że odpowiedziała na nie kosmiczna siła – gwiazdka o ogromnej mocy.
Dziewczynka, jej wierny towarzysz koziołek Valentino i gwiazdka wspólnie stawiają czoła najgroźniejszemu wrogowi – władcy Rosas, królowi Magnifiko.
Czy ocalą swoją społeczność i udowodnią, że kiedy wola jednego odważnego człowieka łączy się z magią gwiazd mogą wydarzyć się cudowne rzeczy?
O tym wiedzą już nasi uczniowie, a ciekawych zakończenia zapraszamy do kina 😉
Podpowiemy tylko, że warto uwierzyć w coś tak mocno, że po prostu nie będzie miało wyboru i będzie musiało się zmaterializować 🙂

grudzień 2023